Spętanie miłosne

Cena 500zł

To bardzo silna szara magia miłosna. Czujesz, że partner chce się zostawić? Chcesz jego powrotu? Chcesz naprawić swój związek? Odbudować małżeństwo- zatrzymać rozwód? Spętanie miłosne będzie pomocne. Odblokowuje blokady między Wami, harmonizuje relacje. Rytuał ma na celu związać dwoje ludzi do końca życia, bez znaczenia jest to czy druga połówka tego chce czy też nie. Jest bardzo silny i trwały. Sprawdza się również w przypadkach gdy dana osoba nie ma do nas żadnych uczuć. Dzięki dużej ilości energii jaka jest wyzwolona podczas rytuału pozwala to połączyć Was silnie emocjonalnie i związkowo. Wskazany jest również w przypadkach gdy dana osoba: rodzina, kochanka chce Was rozdzielić – dzięki niemu jest możliwe pogłębienie uczuć między Wami. Całość rytuału składa się z 10 sesji.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
2 marca 2024

Zmiany pojawiają się stopniowo, ale moja sytuacja poprawia się na korzyść w związku dzięki rytuałowi miłosnemu

Inga
Rated 0 out of 5
25 lutego 2024

Po miesiącu wrócił do mnie partner i zaczął się starać

Hanna
Rated 0 out of 5
14 stycznia 2024

Moja sytuacja wyprostowała się po rytuale miłosnym

Andżelika
Rated 0 out of 5
8 grudnia 2023

Rytuał separacyjny odciął kochankę męża

Ilona
Rated 0 out of 5
3 listopada 2023

Moje życie miłosne zmieniło się na lepsze

Agnieszka

Napisz opinię