Spętanie miłosne

Cena 500zł

To bardzo silna szara magia miłosna. Czujesz, że partner chce się zostawić? Chcesz jego powrotu? Chcesz naprawić swój związek? Odbudować małżeństwo- zatrzymać rozwód? Spętanie miłosne będzie pomocne. Odblokowuje blokady między Wami, harmonizuje relacje. Rytuał ma na celu związać dwoje ludzi do końca życia, bez znaczenia jest to czy druga połówka tego chce czy też nie. Jest bardzo silny i trwały. Sprawdza się również w przypadkach gdy dana osoba nie ma do nas żadnych uczuć. Dzięki dużej ilości energii jaka jest wyzwolona podczas rytuału pozwala to połączyć Was silnie emocjonalnie i związkowo. Wskazany jest również w przypadkach gdy dana osoba: rodzina, kochanka chce Was rozdzielić – dzięki niemu jest możliwe pogłębienie uczuć między Wami. Całość rytuału składa się z 10 sesji.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
7 października 2023

Jest zauważalna poprawa w relacjach z mężczyzną, którego kocham

Andżelika
Rated 0 out of 5
16 września 2023

Udało się!!

Wanda
Rated 0 out of 5
24 sierpnia 2023

Rytuał bardzo skuteczny

Gaweł
Rated 0 out of 5
4 sierpnia 2023

Rytuał dał efekty po 25 dniach

Jolanta
Rated 0 out of 5
24 lipca 2023

Pełen sukces po rytuale

Aga

Napisz opinię