Rytuał Ochronny

Cena  700zł

Czujesz niepokój, brak energii do działania. Twoje życie nie wyglada tak jak kiedyś? To prawdopodobnie wina Twojej energetyki. Rytuał ochronny ma za zadanie rozwiązać problemy w tej materii. Na początek otrzymujesz solidne oczyszczenie wszelkie zło energetyczne: klątwy, przekleństwa, działanie złej szkodliwej magii ze strony osób trzecich zostaje zdjęte. Następnie w miejsce kieruje świetlistą energię anielską, mająca charakter uzdrawiający. Na zakończenie zakładam płaszcz ochronny aby zapewnić Ci dożywotną ochronę przed czarną magią, złością zawiścią ze strony osób trzecich. Razem naprostujemy Twoje życie tak aby wróciło na odpowiednie tory: abyś mogła cieszyć się każdą chwilą  i budzić się każdego dnia szczęśliwa i spełniona.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
10 lutego 2021

Udało się uratować moje małżeństwo. Poprawa nastąpiła po około miesiącu od zakończenia rytuału.

Grażyna
Rated 5 out of 5
15 grudnia 2020

Pan Hubert wykonywał dla mnie rytuał Krwi, efekty nie były natychmiast natomiast ogólnie jestem zadowolona. Zauważyłam, że partner częściej o mnie myśli i lepiej się dogadujemy.

Marta
Rated 5 out of 5
16 sierpnia 2020

Jestem zadowolona, ocena pozytywna.

Hand
Rated 4 out of 5
16 sierpnia 2019

Polecam rytuał dał pożądany efekt. Oczekiwałam trochę ponad 4 tygodnie.

Maria
Rated 4 out of 5
23 grudnia 2018

Trochę się naczekałam ale ostatecznie efekt jest pozytywny partner wrócił:)

Marzena

Napisz opinię