Rytuał Ochronny

Cena  700zł

Czujesz niepokój, brak energii do działania. Twoje życie nie wyglada tak jak kiedyś? To prawdopodobnie wina Twojej energetyki. Rytuał ochronny ma za zadanie rozwiązać problemy w tej materii. Na początek otrzymujesz solidne oczyszczenie wszelkie zło energetyczne: klątwy, przekleństwa, działanie złej szkodliwej magii ze strony osób trzecich zostaje zdjęte. Następnie w miejsce kieruje świetlistą energię anielską, mająca charakter uzdrawiający. Na zakończenie zakładam płaszcz ochronny aby zapewnić Ci dożywotną ochronę przed czarną magią, złością zawiścią ze strony osób trzecich. Razem naprostujemy Twoje życie tak aby wróciło na odpowiednie tory: abyś mogła cieszyć się każdą chwilą  i budzić się każdego dnia szczęśliwa i spełniona.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
22 maja 2021

Polecam

Michał
Rated 0 out of 5
25 kwietnia 2021

Jestem mile zaskoczona, mam wrażenie, że chyba zaczynają pojawiać się efekty rytuału Egipskiego.

Dana
Rated 0 out of 5
18 kwietnia 2021

Polecam pana Huberta i jego rytuał czarnego wesela. Są efekty a to dla mnie najważniejsze.

Mariola
Rated 0 out of 5
23 marca 2021

Kilka lat podkochiwałam się w mężczyźnie z pracy, szukałam niekonwencjonalnego sposobu na zdobycie go. Wybrałam rytuał Krwi, po około miesiącu zauważyłam pierwsze zmiany. Zaczął zwracać na mnie uwagę być bardziej miły, kilka razy ostatnio spotkaliśmy się.

Iza
Rated 5 out of 5
20 marca 2021

Polecam rytuał zadziałał.

Beata

Napisz opinię