Rytuał Ochronny

Cena  700zł

Czujesz niepokój, brak energii do działania. Twoje życie nie wyglada tak jak kiedyś? To prawdopodobnie wina Twojej energetyki. Rytuał ochronny ma za zadanie rozwiązać problemy w tej materii. Na początek otrzymujesz solidne oczyszczenie wszelkie zło energetyczne: klątwy, przekleństwa, działanie złej szkodliwej magii ze strony osób trzecich zostaje zdjęte. Następnie w miejsce kieruje świetlistą energię anielską, mająca charakter uzdrawiający. Na zakończenie zakładam płaszcz ochronny aby zapewnić Ci dożywotną ochronę przed czarną magią, złością zawiścią ze strony osób trzecich. Razem naprostujemy Twoje życie tak aby wróciło na odpowiednie tory: abyś mogła cieszyć się każdą chwilą  i budzić się każdego dnia szczęśliwa i spełniona.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
2 marca 2024

Zmiany pojawiają się stopniowo, ale moja sytuacja poprawia się na korzyść w związku dzięki rytuałowi miłosnemu

Inga
Rated 0 out of 5
25 lutego 2024

Po miesiącu wrócił do mnie partner i zaczął się starać

Hanna
Rated 0 out of 5
14 stycznia 2024

Moja sytuacja wyprostowała się po rytuale miłosnym

Andżelika
Rated 0 out of 5
8 grudnia 2023

Rytuał separacyjny odciął kochankę męża

Ilona
Rated 0 out of 5
3 listopada 2023

Moje życie miłosne zmieniło się na lepsze

Agnieszka

Napisz opinię