Rytuał Ochronny

Cena  700zł

Czujesz niepokój, brak energii do działania. Twoje życie nie wyglada tak jak kiedyś? To prawdopodobnie wina Twojej energetyki. Rytuał ochronny ma za zadanie rozwiązać problemy w tej materii. Na początek otrzymujesz solidne oczyszczenie wszelkie zło energetyczne: klątwy, przekleństwa, działanie złej szkodliwej magii ze strony osób trzecich zostaje zdjęte. Następnie w miejsce kieruje świetlistą energię anielską, mająca charakter uzdrawiający. Na zakończenie zakładam płaszcz ochronny aby zapewnić Ci dożywotną ochronę przed czarną magią, złością zawiścią ze strony osób trzecich. Razem naprostujemy Twoje życie tak aby wróciło na odpowiednie tory: abyś mogła cieszyć się każdą chwilą  i budzić się każdego dnia szczęśliwa i spełniona.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
7 października 2023

Jest zauważalna poprawa w relacjach z mężczyzną, którego kocham

Andżelika
Rated 0 out of 5
16 września 2023

Udało się!!

Wanda
Rated 0 out of 5
24 sierpnia 2023

Rytuał bardzo skuteczny

Gaweł
Rated 0 out of 5
4 sierpnia 2023

Rytuał dał efekty po 25 dniach

Jolanta
Rated 0 out of 5
24 lipca 2023

Pełen sukces po rytuale

Aga

Napisz opinię