Rytuał Krwi

Cena 1000zł

Co to jest rytuał Krwi?

Najpotężniejszy ze wszystkich rytuałów miłosnych na świecie. Niezwykle skuteczny i perswazyjny rytuał. Wykonywany z użyciem mojej własnej krwi. Wiąże do końca życia dwoje kochanków. Wykonuje się go przez 21 dni. Sprawdza się w najtrudniejszych przypadkach kiedy wszystko inne zawiodło. Daje miłość drugiej strony w beznadziejnych sytuacjach. 

Jak działa rytuał Krwi?

Rytuał krwi działa bardzo silnie początkowo na myśli wskazanej osoby stają się one na Twój temat wyłącznie pozytywne dodatkowo usuwa negatywne emocje i wspomnienia jeśli takowe są. Wydaje Ci się, że wszystko stracone? Twój związek się sypie? To czas aby to zmienić. Magia krwi należy do jednej z najsilniejszych na świecie. Oddziela przeciwników Waszego związku. Myśli tej osoby zaczynają dotyczyć wyłączenie Ciebie, osoba zakochuje się w Tobie do szaleństwa. Dodatkowo następuje bardzo silne przywiązanie emocjonalne między Wami. Wiąże niezależnie od woli drugiego człowieka. 

Czy rytuał Krwi jest bezpieczny?

Pomimo iż, rytuał Krwi jest oparty na czarnej magii to jeśli wykonuje go osoba z doświadczeniem to jest bezpiecznym rytuałem dla zlecającego prace. Na zakończenie rytuału zakładam zaklęcie ochronne, które w pełni zabezpiecza przed konsekwencjami czy skutkami ubocznymi Ciebie oraz ukochaną osobę.

W jakich przypadkach wskazany jest rytuał Krwi?

1. Powrót partnera – jeśli odeszła od Ciebie Twoja miłość i sytuacja jest naprawdę trudna między Wami. 

2. Scalenie związku – macie kryzys w Waszej  relacji i nic nie pomaga.

3. Zdobycie wymarzonej osoby – chcesz rozkochać w sobie upragnioną osobę, ale ona nie zwraca na Ciebie uwagi. 

Co jest potrzebne do wykonania rytuału Krwi?

W celu wykonania tego rytuału używam własnej Krwi. Od Ciebie potrzebuje Waszych imion, dat urodzenia oraz zdjęcia wspólnego lub osobnego.

 

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
7 października 2023

Jest zauważalna poprawa w relacjach z mężczyzną, którego kocham

Andżelika
Rated 0 out of 5
16 września 2023

Udało się!!

Wanda
Rated 0 out of 5
24 sierpnia 2023

Rytuał bardzo skuteczny

Gaweł
Rated 0 out of 5
4 sierpnia 2023

Rytuał dał efekty po 25 dniach

Jolanta
Rated 0 out of 5
24 lipca 2023

Pełen sukces po rytuale

Aga

Napisz opinię