Rytuał egipski

Cena 700zł

Skąd wziął się rytuał Egipski?

Choć czasy starożytnego Egiptu mamy już dawno za sobą mamy możliwość czerpania z ich doświadczenia oraz umiejętności w zakresie magii miłosnej. W tamtym czasie lokalni magowie pomagali innym rozwiązywać sercowe problemy z pomocą specjalnych zaklęć oraz rytuałów miłosnych. Jedynym z najskuteczniejszych i dających najpewniejsze efekty jest rytuał Egipski. Przepis na jego skuteczne wykonanie możemy znaleść w wielu źródłach historycznych. Już wtedy pomogł wielu ludziom w sprawach sercowych, łączył ludzi do końca życia, ratował związki teraz jest bardzo podobnie.

Na czym polega rytuał Egipski?

Rytuał wykonuje się w sesjach jest ich 10 odprawianych wieczorami po zmroku słońca. Należy on do jednych z najsilniejszych rytuałów białej magii – dzięki temu jest w pełni bezpieczny i gwarantuje brak skutków ubocznych, jest on w stanie uporać się z najcięższymi problemami sercowymi.

Kiedy można zastosować rytuał Egipski

Idealny na powrót partnera,

rozkochanie w sobie dowolnej osoby

łączy dwa serca silną kokardą milosci.

 

Jak działa rytuał Egipski?

Wywiera duży wpływ na myśli konkretnej osoby o Tobie: rozbudza kwestie erotyczne, wręcz rozpala i wzmacnia : uczucia, pożądanie. Wycina również rywali stojących na drodze do szczęśliwego związku lub inne osoby chcące zaszkodzić Waszej relacji. Moc rytuału jest do końca życia, pogłębia się z czasem. Jeśli przeżywacie kryzys w relacji rytuał pomaga wyjść na prostą zakończyć spory harmonizuje relacje pomiędzy Wami. 

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
2 marca 2024

Zmiany pojawiają się stopniowo, ale moja sytuacja poprawia się na korzyść w związku dzięki rytuałowi miłosnemu

Inga
Rated 0 out of 5
25 lutego 2024

Po miesiącu wrócił do mnie partner i zaczął się starać

Hanna
Rated 0 out of 5
14 stycznia 2024

Moja sytuacja wyprostowała się po rytuale miłosnym

Andżelika
Rated 0 out of 5
8 grudnia 2023

Rytuał separacyjny odciął kochankę męża

Ilona
Rated 0 out of 5
3 listopada 2023

Moje życie miłosne zmieniło się na lepsze

Agnieszka

Napisz opinię