Rytuał Czarne Wesele

Cena 700zł

Co to jest czarne wesele?

Czarne Wesele to potężny rytuał miłosny oparty na czarnej magii. Wykonuje się go przez 14 dni w sesjach nocnych. Należy do grupy jednych z najsilniejszych rytuałów, potężniejszy jest od niego tylko rytuał Krwi. Wykonywany jest na specjalnym ołtarzu rytualnym przypominającym kościelny, stąd jego inna nazwa czarny ślub.

 

Jak działa Czarne Wesele?

Moc tego rytuału jest do końca życia, pogłębia się ona także z czasem. Początkowo działa na myśli wskazanej osoby, nie jako Twoja osoba zaczyna się kojarzyć w głowie tego człowieka wyłącznie pozytywnie. Negatywnie myśli zostają odsunięte i tracą mocno na znaczeniu. Później wzmacnia się i kreuje więź emocjonalną tego człowieka do Twojej osoby, dba również o pociąg seksualny i pobudzenie pożądany. Później następuje ostatecznie zdjęcie blokad emocjonalnych. Na zakończenie najważniejsza cześć czyli pobudzenie, silne wzmocnienie i utrzymanie do końca życia płomiennych uczuć do Twojej osoby. Cały proces ma na celu aby Wasz związek był silny, szczęśliwy, stabilny i do końca życia. Rytuał działa niezależnie od woli drugiego człowieka. Dzięki jego odprawieniu zapewniasz sobie bezpieczeństwo oraz pewność uczuć ukochanego. Miłość po rytuale Czarnego Ślubu jest nie do zniszczenia przez osoby trzecie na przykład rywali, rodzinę czy byłych partnerów. Rytuał wzmacnia również wzajemny szacunek, zaufanie i wierność. Pogłębia również zainteresowanie i buduje Twoją atrakcyjność w oczach tego człowieka, ta osoba zaczyna odczuwać tęsknotę za Tobą.


Czy czarne wesele jest bezpieczne?

Czarne Wesele choć należy do czarnej magii, to jeśli wykonuje go osoba z doświadczeniem jest bezpiecznym rytuałem. Zawsze rozpoczynając rytuał miłosny oczyszczam Waszą relacje i harmonizuje ją. Na zakończenie w celu pełnego zabezpieczenia zakładam zaklęcie ochronne, które daje bezpieczeństwo i gwarantuje brak skutków ubocznych.


W jakich przypadkach jest wskazane wykorzystanie czarnego wesela?

1. Rozpad związku : Chcesz powrotu partnera partnerki.

2. Naprawa relacji: czarne wesele pomaga przezwyciężyć kryzys i wzmocnić więzy emocjonować pomiędzy partnerami/ małżonkami.

3. Rozkochanie i zdobycie wymarzonej osoby. Ktoś podoba Ci się? Nie zwraca na Ciebie uwagi? Czarne wesele pomaga rozkochać w sobie i stworzyć związek z upragnionym człowiekiem, który Ci się podoba.

Co jest potrzebne do wykonania rytuału Czarnego Wesela?

W celu odprawienia tego rytuału pomocne będą Wasze zdjęcie na którym jesteście razem  lub dwie osobne fotografie oraz Wasze imiona i daty urodzenia.

 

KONTAKT

Zapraszam do kontaktu odpowiem na wszelkie zapytania. 

Kontakt:  Rytualista

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
3 listopada 2023

Moje życie miłosne zmieniło się na lepsze

Agnieszka
Rated 0 out of 5
7 października 2023

Jest zauważalna poprawa w relacjach z mężczyzną, którego kocham

Andżelika
Rated 0 out of 5
16 września 2023

Udało się!!

Wanda
Rated 0 out of 5
24 sierpnia 2023

Rytuał bardzo skuteczny

Gaweł
Rated 0 out of 5
4 sierpnia 2023

Rytuał dał efekty po 25 dniach

Jolanta

Napisz opinię