Oczyszczanie czakr

Cena 300zł


Co to są czakry? 

Na samym początku musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czym są czakry, jest to ważne aby zrozumieć ich role w życiu i zdrowiu każdego z nas. Energia krąży meandrami znajdującymi się w ciele człowieka przechodząc przez punkty energetyczne. Czakry są to centra energetyczne mające swoją lokalizacje w ciele człowieka. Każdy taki ośrodek odbiera, przechowuje ale również promieniuje energią o właściwej dla swojej roli wibracji. Praca z czakrami z początku jest dość trudna natomiast poświęcenie swojego czasu na rozwój duchowy może owocować pozytywną przemianą Twojego życia. Dokładnie jest ich 7.

Nazwy, kolory i funkcje czakr.

Czakra korony – kolor fioletowy – funkcja : myślenie całościowe, funkcje paranormalne.

Czakra trzeciego oka – kolor indygo – intuicja, analiza, percepcja pozazmysłowa.

Czakra gardła – kolor jasnoniebieski mowa, samoekspresja.

Czakra serca – kolor zielony czasem złoty – poświęcenie, miłość, współczucie, uzdrawianie

Czakra splotu słonecznego – kolor żółty – funkcje mentalne, moc, kontrola, ambicja, kariera

Czakra sakralna – kolor pomarańczowy – emocje, twórczość, seksualność.

Czakra podstawy – czerwony – instynkt, przetrwanie, bezpieczeństwo

Każda z nich jest ważna i odgrywa istotną rolę.

Czym jest oczyszczanie/ odblokowanie czakr?

To zabieg energetyczny, który można wykonać na odległość. Dzięki niemu następuje pobudzenie i aktywacja umiejętności organizmu do samodzielnego uzdrawiania duszy i ciała. Na samym początku wykonuje specjalną diagnozę. Jej celem jest sprawdzenie, które ośrodki energetyczne są zablokowane a centra energetyczne zabrudzone. Sam już właściwy zabieg rozpoczyna się od inicjacji i skierowania wiązki energetycznej w celu odblokowania każdej z siedmiu czakr.

Korzyści z oczyszczenia czakr.

Profesjonalne odblokowanie i oczyszczenie czakr umożliwia osiągniecie harmonii i spokoju w Twoim życiu na polu fizycznym, duchowym, energetycznym. Może być również pomocne w poprawie samopoczucia. Po zabiegu oczyszczania czakr następuje aktywacja procesu samouzdrawiania. Cały proces zapoczątkuje kardynalną pozytywną zmianę w Twoim życiu.

Nie musisz obawiać się negatywnych konsekwencji oczyszczania czakr jest to zabieg w pełni bezpieczny, nie stanowiący zagrożenia, całkowity brak skutków ubocznych.

Co jest potrzebne do wykonania zabiegu?

Profesjonalny zabieg oczyszczania czakr wykonuje samodzielnie na odległość łącząc się z Tobą energetycznie z pomocą imiona, daty urodzenia oraz zdjęcia.

 

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
7 października 2023

Jest zauważalna poprawa w relacjach z mężczyzną, którego kocham

Andżelika
Rated 0 out of 5
16 września 2023

Udało się!!

Wanda
Rated 0 out of 5
24 sierpnia 2023

Rytuał bardzo skuteczny

Gaweł
Rated 0 out of 5
4 sierpnia 2023

Rytuał dał efekty po 25 dniach

Jolanta
Rated 0 out of 5
24 lipca 2023

Pełen sukces po rytuale

Aga

Napisz opinię