zdjecie

Ezoteryka i rytuały są obecne w życiu człowieka od zarania dziejów. Już w starożytnym Egipcie wykorzystywano zaklęcia do rozwiązania miłosnych problemów. Niekiedy zajmowanie się magią było surowo karane przez władców, czasem nawet śmiercią. Dziś magie traktujemy nieco inaczej, nie jesteśmy do końca świadomi, że ona istnieje i realnie możemy, dzięki niej rozwiązać nasze problemy.

Magią pasjonuje się od wielu lat. Wiele lat często trudnej i wyczerpującej pracy umożliwiło mi nabycie umiejętności, dzięki którym mogę skutecznie wykonywać rytuały – głównie miłosne i pomagać innym. Rytuały, które wykonuje kończą się pożądanymi przez klienta efektami w większości przypadków. Nie ma dla mnie lepszego docenienia mojej pracy niż pochwała od klienta czy miła wiadomość. Zawsze na samym początku współpracy wykonuje analizę z kart tarota, które prognozują jaki rytuał będzie najlepszy, karty przewidują czas pojawienia się efektów i szanse na sukces. W swojej pracy używam również zdolności jasnowidzenia, telepatii, astrologii ale również umiejętności spirycystyczne.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
25 kwietnia 2021

Jestem mile zaskoczona, mam wrażenie, że chyba zaczynają pojawiać się efekty rytuału Egipskiego.

Dana
Rated 0 out of 5
18 kwietnia 2021

Polecam pana Huberta i jego rytuał czarnego wesela. Są efekty a to dla mnie najważniejsze.

Mariola
Rated 0 out of 5
23 marca 2021

Kilka lat podkochiwałam się w mężczyźnie z pracy, szukałam niekonwencjonalnego sposobu na zdobycie go. Wybrałam rytuał Krwi, po około miesiącu zauważyłam pierwsze zmiany. Zaczął zwracać na mnie uwagę być bardziej miły, kilka razy ostatnio spotkaliśmy się.

Iza
Rated 5 out of 5
20 marca 2021

Polecam rytuał zadziałał.

Beata
Rated 0 out of 5
10 lutego 2021

Udało się uratować moje małżeństwo. Poprawa nastąpiła po około miesiącu od zakończenia rytuału.

Grażyna

Napisz opinię