zdjecie

Ezoteryka i rytuały są obecne w życiu człowieka od zarania dziejów. Już w starożytnym Egipcie wykorzystywano zaklęcia do rozwiązania miłosnych problemów. Niekiedy zajmowanie się magią było surowo karane przez władców, czasem nawet śmiercią. Dziś magie traktujemy nieco inaczej, nie jesteśmy do końca świadomi, że ona istnieje i realnie możemy, dzięki niej rozwiązać nasze problemy.

Magią pasjonuje się od wielu lat. Wiele lat często trudnej i wyczerpującej pracy umożliwiło mi nabycie umiejętności, dzięki którym mogę skutecznie wykonywać rytuały – głównie miłosne i pomagać innym. Rytuały, które wykonuje kończą się pożądanymi przez klienta efektami w większości przypadków. Nie ma dla mnie lepszego docenienia mojej pracy niż pochwała od klienta czy miła wiadomość. Zawsze na samym początku współpracy wykonuje analizę z kart tarota, które prognozują jaki rytuał będzie najlepszy, karty przewidują czas pojawienia się efektów i szanse na sukces. W swojej pracy używam również zdolności jasnowidzenia, telepatii, astrologii ale również umiejętności spirycystyczne.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
16 września 2023

Udało się!!

Wanda
Rated 0 out of 5
24 sierpnia 2023

Rytuał bardzo skuteczny

Gaweł
Rated 0 out of 5
4 sierpnia 2023

Rytuał dał efekty po 25 dniach

Jolanta
Rated 0 out of 5
24 lipca 2023

Pełen sukces po rytuale

Aga
Rated 0 out of 5
11 maja 2023

Dziękuje za wszytko

Ula

Napisz opinię