zdjecie

Ezoteryka i rytuały są obecne w życiu człowieka od zarania dziejów. Już w starożytnym Egipcie wykorzystywano zaklęcia do rozwiązania miłosnych problemów. Niekiedy zajmowanie się magią było surowo karane przez władców, czasem nawet śmiercią. Dziś magie traktujemy nieco inaczej, nie jesteśmy do końca świadomi, że ona istnieje i realnie możemy, dzięki niej rozwiązać nasze problemy.

Magią pasjonuje się od wielu lat. Wiele lat często trudnej i wyczerpującej pracy umożliwiło mi nabycie umiejętności, dzięki którym mogę skutecznie wykonywać rytuały – głównie miłosne i pomagać innym. Rytuały, które wykonuje kończą się pożądanymi przez klienta efektami w większości przypadków. Nie ma dla mnie lepszego docenienia mojej pracy niż pochwała od klienta czy miła wiadomość. Zawsze na samym początku współpracy wykonuje analizę z kart tarota, które prognozują jaki rytuał będzie najlepszy, karty przewidują czas pojawienia się efektów i szanse na sukces. W swojej pracy używam również zdolności jasnowidzenia, telepatii, astrologii ale również umiejętności spirycystyczne.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
2 marca 2024

Zmiany pojawiają się stopniowo, ale moja sytuacja poprawia się na korzyść w związku dzięki rytuałowi miłosnemu

Inga
Rated 0 out of 5
25 lutego 2024

Po miesiącu wrócił do mnie partner i zaczął się starać

Hanna
Rated 0 out of 5
14 stycznia 2024

Moja sytuacja wyprostowała się po rytuale miłosnym

Andżelika
Rated 0 out of 5
8 grudnia 2023

Rytuał separacyjny odciął kochankę męża

Ilona
Rated 0 out of 5
3 listopada 2023

Moje życie miłosne zmieniło się na lepsze

Agnieszka

Napisz opinię