Czarna magia

Cena indywidualna

Posiadam 15 lat lat pracy w tej dziedzinie. Mogę pomóc rozwiązać Twoje problemy za jej pomocą. Ktoś Ci zaszkodził? Skrzywdził Cię? Jest na to rozwiązanie.

Zastanawiacie się często czym jest czarna magia?

Jest to kierowanie specjalnej energii w celu rozwiązania konkretnego problemu lub realizacji określonego celu. Pierwszym magiem, który zajmował się czarną magią był Nataviel, ogrom zaklęć czarnomagicznych jest jego autorstwa. Jako rytualiści korzystamy z jego dorobku do dziś. Nataviel zginął śmiercią tragiczną od tamtego czasu ludzi zaczęli obawiać się czarnej magii. Łączyli fakt jego śmierci z wykonywanym przez niego zawodem. Moje zdanie na temat tego gatunku magii jest następujące. Jak najbardziej można ją wykorzystywać jeśli zajdzie taka konieczność, trzeba jednak zachować rozwagę i powierzyć problem zaufanej lub doświadczonej osobie, która wie co robi. Niedoświadczeni rytualiści zajmujący się czarną magią mogą poważanie zaszkodzić swojemu klientowi.

W skład usług czarnej magii wchodzą:

  1. Rzucanie klątw mających na celu pogorszenie sytuacji materialnej, osobistej – uczuciowej konkretnej osoby
  2. Rzucanie uroków w konkretnym celu przez Ciebie wybranym.
  3. Rytuały czarnej magii : miłosne, finansowe, intencyjne
  4. Magia VOODOO
  5. Wywoływanie pragnienia i pożądania do Ciebie.


Czym różni się urok od klątwy?

Klątwa oddziaływuje na otoczenie wskazanej osoby. Urok wpływa bezpośrednio na danego człowieka, może zmieniać jego myśli, postrzeganie rzeczywistości. Rezonować pozytywnie pub negatywnie w zależności od określonej intencji.

Trochę o historii i wykorzystaniu czarnej magii.

Sama czarna magia przez bardzo długi czas była niedostępna, tylko grono nielicznych magów odkrywało jej potencjał oraz możliwości. Inni ludzie obawiali się jej uznawali ją za nieetyczną, czasem dzieje się tak do dzisiaj. Jednak czarna magia nie jest zagrożeniem a niekiedy jednym możliwym rozwiązaniem problemu jaki trapi Twoje życie. Można ją wykorzystać w celach miłosnych, finansowych, obrony przed złymi ludźmi. Jeśli czujesz, że ktoś niszczy Twoje życie odczuwasz złość wręcz nienawiść to wykorzystaj z moją pomocą potencjał czarnej magii. Nie ma możliwości aby przyniosła ona jakieś skutki uboczne dla Ciebie na koniec rzucania każdego uroku z użyciem czarnej magii wykonuje specjalną tarczę ochronną, która w pełni zabezpiecza Ciebie przed negatywnymi konsekwencjami.

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
2 lipca 2024

warto to naprawdę działa!

Milena
Rated 0 out of 5
15 czerwca 2024

Mój facet dziś mi się oświadczył

Roksana
Rated 0 out of 5
26 maja 2024

Jestem pozytywnie zaskoczona.

Ola
Rated 0 out of 5
19 kwietnia 2024

Zaczeliśmy lepiej dogadywać się z partnerką.

fabian
Rated 0 out of 5
2 marca 2024

Zmiany pojawiają się stopniowo, ale moja sytuacja poprawia się na korzyść w związku dzięki rytuałowi miłosnemu

Inga

Napisz opinię