Czarna magia

Cena indywidualna

Posiadam 15 lat lat pracy w tej dziedzinie. Mogę pomóc rozwiązać Twoje problemy za jej pomocą. Ktoś Ci zaszkodził? Skrzywdził Cię? Jest na to rozwiązanie.

Zastanawiacie się często czym jest czarna magia?

Jest to kierowanie specjalnej energii w celu rozwiązania konkretnego problemu lub realizacji określonego celu. Pierwszym magiem, który zajmował się czarną magią był Nataviel, ogrom zaklęć czarnomagicznych jest jego autorstwa. Jako rytualiści korzystamy z jego dorobku do dziś. Nataviel zginął śmiercią tragiczną od tamtego czasu ludzi zaczęli obawiać się czarnej magii. Łączyli fakt jego śmierci z wykonywanym przez niego zawodem. Moje zdanie na temat tego gatunku magii jest następujące. Jak najbardziej można ją wykorzystywać jeśli zajdzie taka konieczność, trzeba jednak zachować rozwagę i powierzyć problem zaufanej lub doświadczonej osobie, która wie co robi. Niedoświadczeni rytualiści zajmujący się czarną magią mogą poważanie zaszkodzić swojemu klientowi.

W skład usług czarnej magii wchodzą:

  1. Rzucanie klątw mających na celu pogorszenie sytuacji materialnej, osobistej – uczuciowej konkretnej osoby
  2. Rzucanie uroków w konkretnym celu przez Ciebie wybranym.
  3. Rytuały czarnej magii : miłosne, finansowe, intencyjne
  4. Magia VOODOO
  5. Wywoływanie pragnienia i pożądania do Ciebie.


Czym różni się urok od klątwy?

Klątwa oddziaływuje na otoczenie wskazanej osoby. Urok wpływa bezpośrednio na danego człowieka, może zmieniać jego myśli, postrzeganie rzeczywistości. Rezonować pozytywnie pub negatywnie w zależności od określonej intencji.

Trochę o historii i wykorzystaniu czarnej magii.

Sama czarna magia przez bardzo długi czas była niedostępna, tylko grono nielicznych magów odkrywało jej potencjał oraz możliwości. Inni ludzie obawiali się jej uznawali ją za nieetyczną, czasem dzieje się tak do dzisiaj. Jednak czarna magia nie jest zagrożeniem a niekiedy jednym możliwym rozwiązaniem problemu jaki trapi Twoje życie. Można ją wykorzystać w celach miłosnych, finansowych, obrony przed złymi ludźmi. Jeśli czujesz, że ktoś niszczy Twoje życie odczuwasz złość wręcz nienawiść to wykorzystaj z moją pomocą potencjał czarnej magii. Nie ma możliwości aby przyniosła ona jakieś skutki uboczne dla Ciebie na koniec rzucania każdego uroku z użyciem czarnej magii wykonuje specjalną tarczę ochronną, która w pełni zabezpiecza Ciebie przed negatywnymi konsekwencjami.

KONTAKT

Zapraszam do kontaktu odpowiem na wszelkie zapytania. 

Kontakt:  Hubert Filacki

| E-mail: hubertfilacki@gmail.com

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 0 out of 5
14 maja 2022

Te rytuały naprawdę działają, aż jestem w szoku

Milena
Rated 0 out of 5
7 kwietnia 2022

Zamówiłam rytuał z krwi. Po 4 tygodniach mam efekt rytuału

Ula
Rated 0 out of 5
12 marca 2022

Udało się dzięki rytuałowi mój mąż wrócił

Edytka
Rated 0 out of 5
19 lutego 2022

Gorąco polecam efekt już po miesiącu od rytuału czarne wesele.

Karol
Rated 0 out of 5
4 stycznia 2022

Jest sukces mojej współpracy z panem Filackim. Rytuał przywrócił miłość mojego byłego 🙂

Nadia

Napisz opinię