zdjecie
zdjecie

Profesjonalnie  zajmuje się magią, szczególnie miłosną. Wykorzystuje w pracy rytualnej czarną jak i białą magię.Zawsze na samym początku współpracy wykonuje analizę z kart tarota, które prognozują jaki rytuał będzie najlepszy, karty przewidują czas pojawienia się efektów i szanse na sukces. W swojej pracy używam również zdolności jasnowidzenia, telepatii, astrologii ale również umiejętności spirycystyczne.  Dzięki temu możliwe jest realizacja wielu potrzeb moich klientów. Przez lata przeprowadziłem dużą ilość rytuałów, dzięki którym nastąpił powrót, naprawa relacji czy realizacja konkretnego celu.

Rytuał Miłosny 

Rytuał oparty na białej magii. Jego moc jest skierowana na uczucia, emocje myśli wskazanej osoby. Jego celem jest szczęśliwy związek dwojga ludzi. Silne przywiązanie emocjonalne, płomienie pożądanie jest możliwe  do osiągnięcia dzięki temu rytuałowi. Wspiera swoją mocą również kwestie erotyczne. Może być pomocy w wyjściu z kryzysu w relacji miłosnej związku partnerskim, małżeństwie. Dzięki niemu masz możliwość rozkochania w sobie osoby u której uczucia częściowo wygasły lub chcesz dopiero ją zdobyć.

300 zł

Rytuał Egipski

Potężny rytuał miłosny. Chcesz przywrócenia miłości ukochanej osoby? Chcesz aby zakochał się w Tobie do szaleństwa? Chcesz naprawy Waszej relacji. Ten rytuał daje takie możliwości. Starożytna magia Egipska jest potężna znajduje rozwiązanie w takich sprawach jak naprawa związku, odzyskanie partnera, zdobycie wymarzonej osoby. Bardzo mocno może  wpływać na poczucie więzi emocjonalnej między partnerami lub może rozpalić  wzajemny pociąg i  chęć przybywania ze sobą. 

700 zł

Rytuał Ochronny

Rytuał ten jest bardzo silnie zabezpieczający przed czarną magią. Zapewnia dodatkowo harmonizacje, oraz uzdrowienie. Dzięki niemu masz okazje przywrócić blask swojemu życiu. Skorzystaj z tej możliwości już teraz. Pełne zabezpieczenie przed klątwami, urokami, zazdrością zawiścią ze strony osób trzecich, odcina szkodliwy wpływy energetyczny, zabezpiecza przed podłączeniami i wampirami energetycznymi. Ochronisz siebie do końca życiem przed całym złem energetycznym. Wykorzystaj możliwości magii ochronnej. 

700 zł

Rytuał Separacyjny

Chcesz wygasić uczucia dwóch osób? Odkochać się z nieszczęśliwej milosci? Zakończyć swój związek? Rozwiązać konflikt pomiędzy dwojgiem ludzi. Masz już teraz taką możliwość. Rytuał separacyjny umożliwia stłumienie uczuć dwóch wskazanych osób. Jest możliwość  rozdzielić dwie osoby w każdej relacji nieważne czy jest to romans, małżeństwo czy związek partnerski. Pomocny jest również w odkochaniu się. Można go wykonać jednokierunkowo tylko na jedną osobę lub na dwie inaczej dwukierunkowo. Ma również właściwości  bardzo silnie również emocjonalnie.

500 zł

Spętanie Miłosne

Bardzo silny rytuał skupiający się na wzmocnieniu uczuć u wskazanej osoby do Ciebie. Następnie nakierowuje myśli tej osoby wyłącznie na Ciebie i wycina rywali. Napraw swój związek teraz! Spętanie należy do jednych z najbardziej silnych rytuałów miłosnych, tak naprawdę opiera się na szarej magii – mieszania elementów czarnej i białej magii. Ten rytuał wywołuje uczucia u dowolnej osoby w stosunku do Ciebie niezależnie od woli drugiej osoby. Zabezpiecza również przed złymi wpływami osób trzecich na Waszą relacje. Spaja silnymi więzami. 

500 zł

Rytuał Czarne Wesele

Jeden z najpotężniejszych rytuałów. Silnie może wpływać na myśli, rozpalać pożądanie i emocje do Ciebie, związywać emocjonalnie. Dzięki niemu masz możliwość aby Twój ukochany zakochał się w Tobie do szaleństwa. Bardzo silnie jego moc wspiera  równowagę emocjonalną w związku oraz poczucie przywiązania. Rytuał może pomagać odciąć  również rywali lub inne potencjalne osoby mogące Wam zaszkodzić na drodze rozwoju Waszego związku. Jego celem może być  wyjście na prostą w kryzysie. Dzięki niemu często partnerzy zaczynają zupełnie nowy etap związku. Ich relacja jest silna i stabilna. Sam proces wspiera zaufanie i harmonię związkową. 

700 zł

Rytuał Krwi

Najpotężniejszy rytuał miłosny na świecie przeznaczony na najtrudniejsze przypadki. Dzięki jego mocy miłość może być  aż po grób. Skorzystaj z jego potęgi już teraz i zmień swoje życie miłosne. Rytuał Krwi  może działać najsilniej ze wszystkich rytuałów jest przeznaczony na przypadku beznadziejne kiedy wydaje się, że wszystko inne zawiodło i nic już nie pomoże. Już wiele związków dzięki temu rytuałowi zostało uratowanych. Możliwe jest także zdobycie konkretnego człowieka i jego dozgonnej miłości do końca życia. Rytuał może odcinać również wszelkich przeciwków Waszego związku. 

1000 zł

Rytuał finansowy

Chcesz zdobyć większe pieniądze? Pokonać kłopoty finansowe? Zmienić swoją sytuacje na lepszą? Rytuał może działać na wielu płaszczyznach zawodowej – zwiększać możliwości awansu, podwyżki. Biznesowych- pomaga rozwinąć skrzydła, odnaleźć się w świecie przedsiębiorców i dołączyć do grona wygranych ale również masz szanse przyciągnąć niespodziewane bogactwo do Twojego życia. Rytuał może wspomagać  również korzystnie na zatrzymanie odpływu pieniądze czyli niespodziewanych wydatków – ogranicza, więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu.

700 zł

Rytuał na rozwój kariery zawodowej

Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową? Awansować? Dostać podwyżkę? Rozwinąć własną firmę? Skorzystaj z pomocy jaką daje magia. Twoje cele są możliwe do relacji dzięki temu rytuałowi. Z tego typu magii korzystało wielu ludzi sukcesu. Rytuał jest również pomocny jeśli chodzi o usunięcie wszelkich przeszkód na Twojej drodze zawistnych ludzi, szkodzących chcących Twojego upadku. Rozwiń skrzydła już teraz i zmień swoją ścieżkę zawodową w drogę sukcesu zawodowego. Masz możliwość realnej zmiany już w tym momencie. 

700 zł

Rytuał na określony problem

Rytuał ten może być  pomocny w rozwiązaniu Twojego indywidulnego problemu zajście w ciąże, dostanie wymarzonej pracy, zdanie matury, rozwój firmy, zwiększenie pewności siebie, pokonanie leków depresji. Te cele są możliwe do zrealizowania, dzięki temu rytuałowi opartemu na białej magii. Kierunkuje on silnie energię na realizacje Twoich potrzeb ale również marzeń. Może działać również niejako zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem osób trzecich na Twoje życie w dowolnej sferze życia. Wykorzystaj jego moc, a wreszcie  Twoje życie nabierze innego blasku. Czas trwania rytuału jest uzależniony od stopnia skomplikowania i rodzaju problemu.

700 zł

Czarna magia

Skorzystaj z potęgi czarnej magii. Rozwiązać swoje problemy. Wejdź na ścieżkę harmonii. Czarna magia może być pomocna w wielu kwestiach niekiedy koniecznością jest rzucenie klątwy czy uroku – sytuacje w życiu są bardzo różne. Czarną magie można używać także w kwestiach miłosnych, w celu zdobycia bogactwa czy określonych zamierzonych przez Ciebie celów. Jest to bardzo skuteczny gatunek magii na który to nie ma ludzi mocnych. Poddają się w pełni działaniu czarnej magii. Możliwe jest także wyłowienie pragnień i przywiązania dwojga ludzi do końca życia. To od Ciebie zależy jaki problem czy sprawę chcesz rozwiązać. Wykorzystaj potęgę czarnej magii już teraz. 

Cena indywidualna

Rytuał oczyszczenie aury

Chcesz odzyskać spokój? Poczuć szczęście? Masz możliwość odzyskania pełni sił? Oczyszczanie aury może być bardzo pomocne. Jest to zabieg energetyczny, stosowany już od bardzo dawna. Pomogłem wielu może czas zmienić swoje życie z jego pomocą. Dobra kondycja aury ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie samopoczucie. Pomaga wyzbyć się leków, wyjść z depresji czy z bieżących problemów. Niekiedy po oczyszczeniu aury naprawia się małżeństwo, znajduje się nową prace. Życie zmienia się na lepsze wypróbuj możliwości już teraz.

300 zł

Oczyszczanie czakr

Masz mało energii? Złe samopoczucie? Chcesz to zmienić? Teraz masz taką możliwość odzyskać wigor życia. Czakry stanowią istotną role w życiu człowieka umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Ich blokada może poważanie szkodzić człowiekowi. Po oczyszczeniu czakr odczujesz spokój harmonię. Oczyszczenie może wyjść Ci z bieżących kłopotów i wejść na drogę rozwoju. Odkryjesz swój pełny potencjał i odzyskasz blask swojego życia na długo. Wypróbuj oczyszczanie czakr i przekonaj się jak wiele zmieni się w Twoim życiu już niedługo. 

300 zł

Oczyszczanie jajkiem

Chcesz oczyścić się z negatywnej energii? Doprowadzić swoje życie do porządku na właściwe tory? Wypróbuj oczyszczenie jajem. Sprawdzony i efektywny sposób poprawy energetyki. Pomaga zmienić sposób myślenia na bardziej pozytywny, odsuwa złe energię, blokuje szkodliwe wpływy osób trzecich umożliwia wyjście na prostą w każdej dziedzinie życia. Dodatkowo oczyszczenie jajem umożliwia wejście w nowy etap w życiu. Zmień swoje życie na lepsze. Odzyskasz energię, spokój a harmonia zapanuje w Twoim życiu już na długo. 

150 zł

Wróżby

Chcesz poznać swoją przyszłość? Chcesz wiedzieć jak ułoży się Twój związek? Jak będzie wyglądała Twoja kariera zawodowa? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź z pomocą kart tarota.

150 – 250 zł

KONTAKT

Przed przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota aby wybrać najwłaściwszy rytuał dla Twojej sytuacji oraz zobaczyć jaki jest potencjał.

Kontakt:  Rytualista

Przed  przystąpieniem do rytuału sporządzam bezpłatną analizę z kart tarota. Pozwala mi to ocenić potencjał i możliwości rytuału w Twojej sprawie. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Opinie / wypowiedzi

Rated 5 out of 5
15 grudnia 2020

Pan Hubert wykonywał dla mnie rytuał Krwi, efekty nie były natychmiast natomiast ogólnie jestem zadowolona. Zauważyłam, że partner częściej o mnie myśli i lepiej się dogadujemy.

Marta
Rated 5 out of 5
16 sierpnia 2020

Jestem zadowolona, ocena pozytywna.

Hand
Rated 4 out of 5
16 sierpnia 2019

Polecam rytuał dał pożądany efekt. Oczekiwałam trochę ponad 4 tygodnie.

Maria
Rated 4 out of 5
23 grudnia 2018

Trochę się naczekałam ale ostatecznie efekt jest pozytywny partner wrócił:)

Marzena

Napisz opinię